عرضه فیبر نوری
یکشنبه , آبان ۴ ۱۳۹۹
خانه / کابل جوشکاری / کابل جوش ۵۰*۱ جوشکاب یزد

کابل جوش ۵۰*۱ جوشکاب یزد

کابل جوش ۵۰*۱ جوشکاب یزد یکی از پرکاربرد ترین کابل ها در جوشکاری می باشد. این کابل ها در صنعت جوشکاری به عنوان کابل تغذیه به کار می رود. عایق لاستیکی EPR کابل جوش جوشکاب یزد، این کابل ها را از سایر کابل های برند های موحود در بازار متمایز می کند. عایق لاستیکی طول عمر بالا و خاصیت ضد سایش دارد که می تواند یک کابل استاندارد و مرغوب را به شما ارائه دهد.

کابل های جوشکاری مورد استفاده در صنعت جوش، امروزه یکی از کاربردی ترین کابل ها به شمار می روند. این کابل ها در سایز های ۱۲ تا ۱۸ بیشترین کاربرد را داشته و سایز ۵۰ که معادل ۱۸ می باشد از مهمترین این کابل ها به شمار می رود.

این کابل ها از هادی افشان مسی به همراه عایق کامپندلاستیکی در ساختمان آنها استفاده شده است. که انعطاف پذیری بالا و خاصیت نسوز بوده و ضد سایش بودن کابل از ویژگی های آنها می باشد.

کابل جوش 50*1

چرا کابل جوش ۵۰*۱ جوشکاب یزد؟

چرا کابل جوش ۵۰*۱ جوشکاب یزد را خریداری نماییم؟ این سوال اگر به درستی پاسخ داده شود به آسانی مشتریان می توانند در خرید به صورت مطمئن اقدام نمایند. اگر به دنبال خرید بهترین کابل جوش برای پروژه های خود می باشید که برای سالیان طولانی از این کابل استفاده نمایید پیشنهاد ما کابل جوشکاب یزد می باشد، کابلی که :

  • دارای عایق کامپند لاستیکی با خاصیت نسوز بوددن و ضد سایش
  • دارای هادی افشان کلاس ۵ که دارای انعطاف پذیری قابل قبولی را دارد.

این ویژگی ها هر چند قیمت کابل های جوشکاب یزد را نسبت به کابل های دیگر بالاتر می برد، اما می تواند کابل مناسب و با کیفیتی را به شما ارائه نماید.

کابل جوش با عایق های pvc معمولی نیز در این مجموعه موجود است که با قیمت مناسب تر از کابل های لاستیکی به مشتریان ارائه می شود. این کابل ها با برند های کمان، دماوند، همدان، یزد به شما قابل ارائه است. در صورت نیاز به خرید کابل های ارزان تر می توانید با کارشناس فروش مربوطه در این خصوص صحبت نمایید.

خرید کابل لاستیکی به عنوان کابل های ضد اسید، ضد روغن و نسوز در سایز های متنوع از طریق این مجموعه میسر شده است.

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کابل جوش

بهترین کابل جوش قیمت فروش عمده

بهترین کابل جوش در بازار به قیمت فروش عمده با عایق لاستیکی نسوز و ضد سایش در آراد کابل به مشتریان عرضه می شود. کابل های لاستیکی یزد و پارسیان به همراه برند اردستان در سایز های 10، 12، 14، 16، 18 و 20  به صورت عمده و خرده به مشتریان ارائه می شود.

کانال تلگرام