عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / کابل آلومینیومی ۱۶*۲ زمینی سیمباف

کابل آلومینیومی ۱۶*۲ زمینی سیمباف

کابل آلومینیومی ۱۶*۲ زمینی سیمباف یکی از محبوب ترین کابل های برق تک فاز است که به دلیل قیمت مناسب،  همواره مورد توجه مشتریان می باشد. این کابل ها جایگزین مناسبی برای کابل برق ۶*۲ مفتولی است که قیمت به مراتب بالاتری نسبت به کابل های آلومینیومی دارد. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در خصوص این کابل ها به شما ارائه نماییم.

کابل آلومینیومی ۱۶*۲ به دلیل دو روکش بودن می تواند به صورت زمینی استفاده شود و این کابل ها در قرقره های ۱۰۰۰ متری عرضه می شوند. در صورت نیاز به خرید متراژ های زیر ۱۰۰۰ متر، از قرقره های ۱۰۰۰ متری برش زده می شود و به صورت کلاف به مشتریان ارائه می شود.

قیمت مناسب کابل آلومینیومی به دلیل استفاده از هادی آلومینیوم در کابل است که می تواند در محل هایی که احتما سرقت کابل های مسی وجود دارد، مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه بزرگترین مرکز فروش کابل آلومینیومی در ایران است که می تواند محصولات این برند را به سراسر کشور ارائه نماید.

کابل آلومینیومی ۱۶*۲ زمینی سیمباف و مشخصات آن

هادی کابل آلومینیومی ۱۶*۲ زمینی سیمباف از آلومینیومی می باشد و این کابل ها از عایق پی وی سی و xlpe در ساختمان آنها استفاده شده است. دو روکش نهایی در ساختمان کابل باعث می شود که از صدمات احتمالی که از محیط به کابل وارد می شود، محافظت شده و هادی های کابل از این صدمات در امان باشند. اما این کابل در سیستم برق تک فاز در مسافت های مختلف توانایی تامین آمپراژ های مختلفی را دارد که دز جدکل زیر به آسانی می توان دریافت که این کابل ها در هر مسافتی چقدر آمپراژ را بدون افت ولتاژ می توانند تامین نمایند.

کابل آلومینیومی 16*2

 

همانگونه که مشاهده می کنید کابل ۱۶*۲ آلومینیومی در مسافت ۱۰۰ متری می تواند تا ۵۰ آمپر برق را تامین نماید.

جایگزین کابل آلومینیومی ۱۶*۲ سیمباف به جای کابل مسی

اگر بخواهیم به جای کابل آلومینیومی سیمباف از کابل با هادی مسی استفاده نماییم از چه سطح مقطی می بایست استفاده کنیم. سایز ۶ می تواند گزینه مناسبی برای جایگزینی کابل آلومینیومی باشد. چرا که دو سایز پایین تر از کابل آلومینیومی می تواند گزینه مناسبی برای کابل های مسی باشد تا بتوان آمپراژ مورد نیاز خود را دریافت نمود.

برای استفاده از کابل آلومینیومی به جای کابل مسی بهتر است از ۲ سایز بالاتر از کابل های آلومینیومی استفاده کرد که دچار افت ولتاژ نشویم. این قانون تقریبا در تمامی موارد برای برق تک فاز و سه فاز صادق است.

کابل برق سه فاز آلومینیومی مورد دیگری از کابل های ارزان است که می تواند مورد نیاز شما باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می تواند از لینک این خبر که به صورت bold شده می باشد استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

کانال تلگرام