عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی سیم و کابل همدان در تهران

نمایندگی سیم و کابل همدان در تهران

نمایندگی سیم و کابل همدان در تهران تمامی محصولات این برند اعم از سیم و کابل های افشان و خشک، کابل های مسی و آلومینیومی را به قیمت نمایندگی به مشتریان سراسر کشور و مشتریان در اصفهان، شیراز و سایر کلانشهرها عرضه می نماید.

سیم و کابل همدان از درجه یک های بازار سیم و کابل به شمار می رود که پروژه های تاپ در سراسر ایران ترجیح میدهند از کابل های همدان در پروژه های خود استفاده نمایند.
قیمت بالا سیم و کابل همدان به دلیل کیفیت بالای محصولات این برند است که کارشناسان و استادکاران در حوزه برق کشی صنعتی و خانگی این موضوع را تایید می نمایند.

سیم و کابل همدان

انواع سیم و کابل همدان افشان و مفتولی

سیم و کابل همدان در انواع مفتولی NYY و NYMHY افشان برای سیستم های برق تک فاز و سه فاز در انواع دو رشته، سه رشته، چهار رشته و پنج رشته در سایز های ۱٫۵ تا ۳۰۰ میلی متر مربع می تواند عرضه شود.
ویژگی کابل های همدان این است محصولات این برند در تمامی ایران به قیمت نمایندگی عرضه می شود و مشتریان می توانند با آسودگی خاطر محصولات خود را از هر جای ایران از آراد کابل خریداری نمایند.

نمایندگی سیم افشان برق همدان در سایز های مختلف

سیم های افشان برق همدان در انواع ۱٫۵ ، ۲٫۵، ۴  و ۶ که از پرفروش ترین سیم های برق ساختمانی به شمار می روند، با برند همدان به صورت ویژه و تخصصی به پروژه ها ارائه می شوند .
این محصولات به قیمت نمایندگی عرضه می شود و قابل ارسال به تمامی شهر های ایران است. مشتریان سیم و کابل همدان می توانند برای خرید انواع سیم افشان برق در سایز های مختلف به صورت کلاف های ۱۰۰ متری از طریق آراد کابل اقدام نمایند.

سیم و کابل همدان

چرا سیم و کابل همدان ؟

باید به مشتریانی که با برند های تولید کننده سیم و کابل در ایران آشنایی ندارند، این نکته را یادآور شویم که سیم و کابل های همدان با برند اصلی این کارخانه از بهترین تولیدات ایران به شمار می رود که صادرات این محصولات به کشور های مختلف نیز صورت می گیرد.
سیم و کابل همدان بدون تردید از برترین برند های ایرانی تولید کننده سیم و کابل در ایران به شمار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

کانال تلگرام