عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مفصل فیبر نوری ۳m قیمت فروش

مفصل فیبر نوری ۳m قیمت فروش

مفصل فیبر نوری ۳m با بهترین قیمت فروش در این مجموعه که انواع کابل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری، پچ پنل فیبر نوری و آداپتور فیبر نوری را عرضه می کند، به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود. مفصل فیبر نوری که در هنگان فیوژن کابل های نوری جهت مراقبت از تار های نوری استفاده می شود، از تجهیزات مورد استفاده در پروژه های مخابراتی می باشد.

مفصل فیبر نوری ۳m از برند های معتبر موجود در بازار ایران می باشد که گزینه اول برای خرید مشتریان این دسته از تجهیزات فیبر نوری به شمار می رود. انواع مفصل های فیبر نوری در پروژه های مخابراتی در دو دسته کلی :

  • مفصل فیبر نوری هوایی
  • مفصل فیبر نوری زمینی

قرار می گیرند.

مدل های مختلف مفصل فیبر نوری ۳m

  • مفصل فیبر نوری ۳M 2178-S

موارد کاربرد این دسته از مفصل های فیبر نوری ۳m برای موارد زمینی مورد استفاده می باشد و در اندازه های مختلفی برای جا دادن تعداد مختلفی از تار های نوری ساخته شده است.

مفصل فیبر نوری 3M 2178-S

  • مفصل فیبر نوری ۳M 2178-LS

این دسته از مفصل های فیبر نوری ۳m نیز مانند گزینه قبلی می تواند برای موارد مشترک زمینی و هوایی استفاده شود و ساختمان این مفصل به گونه ای ساخته شده است که در برابر مواد شیمیایی مقاوم بوده و می تواند گزینه مناسبی برای پروژه های مخابراتی به شمار رود.

مفصل فیبر نوری 3M 2178-LS

کشور سازنده مفصل فیبر نوری ۳m

این دسته از مفصل های فیبر نوری گه بیشترین کاربرد را در پروژه های مختلف دارند، توسط کشور آمریکا تولید شده و به بازار های سراسر جهان ارسال می شود. این مفصل فیبر نوری در ایران توسط این مجموعه به صورت تخصصی عرضه می شود.

آراد کابل ضمن عرضه انواع فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری، آماده اجرای پروژه های فیبر نوری در سراسر کشور بوده و مشاوره های لازم را در اختیار مشتریان این محصولات قرار می دهد.

کابل و مفصل فیبر نوری

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (5 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام