عرضه فیبر نوری
سه شنبه , فروردین ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فیبر نوری ۲۴ کور obuc خاکی شهید قندی

فیبر نوری ۲۴ کور obuc خاکی شهید قندی

فیبر نوری ۲۴ کور خاکی obuc و obfc شهید قندی یزد که از پرکاربرترین فیبر های نوری در پروژه ها محسوب می شود، به صورت ۶*۴ و لوز تیوب و با ساختار ژله ای خشک برای فروش به قیمت عمده در این مجموعه موجود است. فیبر نوری ۲۴ کور obuc خاکی برای استفاده به صورت دفنی و همچنین در کانال های کابل که دارای حیوانات موذی جونده هستند، قابل استفاده است.

با ما همراه باشید تا در خصوص محصولات شهید قندی یزد و کابل های فیبر نوری تولید شده توسط این برند، اطلاعات دقیقی به شما ارئه نماییم.

فیبر نوری ۲۴ کور obuc خاکی به دلیل دارا بودن زره در ساختمان کابل، در برابر صدماتی که از محیط به ساختمان کابل ممکن است وارد شود مقاوم بوده و به همین دلیل از قطع شدن تار های نوری در اثر صدمات مکانیکی جلوگیری به عمل می آورد. این کابل به دلیل کاربرد زیادی که در پروزه های مختلف به خود اختصاص داده است، از کابل های پرفروش در این حوزه به شمار می رود.

برند های مختلف تولید کننده فیبر نوری ۲۴ کور obuc خاکی

برند های مختلف تولید کننده فیبر نوری ۲۴ کور obuc خاکی که در ایران این کابل ها را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند عبارتند از :

  • کارخانه شهید قندی یزد
  • تهران سیمین فر
  • رفسنجان

فیبر نوری 24 کور obuc خاکی

که شهید قندی یزد توانسته است محصولات خود را با تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران تولید کرده و تمامی ضرر های ناشی از ارائه محصولات بی کیفیت به پروژه ها را بر اساس تعهد خود جبران نماید. این ویژگی باعث می شود که پروزه های مخابراتی بتوانند با آسودگی خاطر نسبت به خرید فیبر های نوری شهید قندی یزد اقدام نمایند.

محصولات دیگر شهید قندی یزد در حوزه کابل های مخابراتی

محصولات شهید قندی یزد در حوزه کابل های مخابراتی تنها به فیبر های نوری ختم نمی شود و این شرکت توانسته است انواع :

را با تاییدیه های لازم تولید کرده و به بازار عرضه نماید. این مرکز فروش نیز تلاش می کند تمامی تولیدات شهید قندی یزد را به قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری 24 کور مالتی مود

فیبر نوری ۲۴ کور مالتی مود LS کره جنوبی بهترین قیمت

فیبر نوری 24 کور مالتی مود برند LS کره جنوبی در نمایندگی تهران با قیمت عمده به مشتریان ارائه می شود. بدون تردید برند LS کره از بهترین برند های موجود در بازار ایران است. این برند با تار های نوری باکیفیت همواره مورد تایید ناظران پروژه ها بوده است.

کانال تلگرام