عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۹ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فیبر نوری کانالی ocuc و ocfc

فیبر نوری کانالی ocuc و ocfc

فیبر نوری کانالی ocuc و ocfc که از کابل های فیبر نوری ژله فیلد خشک و ژله ای می باشند، در انواع سینگل مود، مالتی مود و NZ در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. پروژه های مخابراتی و شبکه از استفاده کنندگان اصلی این دسته از کابل های نوری می بانشند که قصد داریم اطلاعات دقیقی در خصوص این کابل ها در اختیار مشتریان قرار دهیم.

فیبر نوری کانالی به صورت کلی در محیط هایی استفاده می شود که برای این کابل ها کانالی در نظر گرفته شده باشد که بدون حیوانات جونده بوده و همچنین کابل در معرض آسیب فیزیگی قرار نداشته باشد. فیبر های نوری کانالی در گذشته نه چندان دور به صورت ocfc یا فیبر نوری ژله ای کانالی تولید می شدند که این کابل ها به دلیل برخی از ویژگی های منفی از جمله از بین رفتن خاصیت ژله ای در صورت عدم استفاده از کابل دیگر تولید نمی شود.

در عوض فیبر نوری کانالی ocuc که به فیبر نوری ژله ای خشک شهرت دارند، جایگزین این دسته از کابل ها می باشند. اما کدام فیبر های نوری کانالی بیشترین کاربرد را در پروژه های مختلف داشته اند. در این قسمت مهمترین فیبر های نوری کانالی استفاده شده در پروژه های مخابراتی را به شما معرفی می نماییم.

فیبر نوری کانالی

پرکاربردترین فیبر نوری کانالی در پروژه ها

  • فیبر نوری ۱۲ کر کانالی ocuc مالتی مود با برند های تهران سیمین فر، رفسنجان، OFO عمان و ETK
  • فیبر نوری کانالی ۷۲ کر ocuc با تار نوری NZ
  • فیبر نوری ۴۸ و ۲۴ کور کانالی ocuc با تار نوری nz
  • فیبر نوری کانالی ۱۲ کر کانالی با تار نوری SM
  • فیبر نوری ۲۴ core کانالی با تار نوری سینگل مود
  • فیبر نوری ۴۸ کور کانالی با تار نوری سینگل مود
  • فیبر نوری ۷۲ کر، ۹۶ کر و ۱۴۴ کر کانالی با تار نوری sm

از پرکاربردترین تار های نوری در پروژه های مخابراتی به شمار می رود. برند های معتبر ایرانی و خارجی به صورت ویژه در این مجموعه به پروژه های سراسر کشور عرضه می شود.

ارائه بهترین قیمت فروش انواع فیبر نوری به پروژه های سراسر کشور را تضمین می کنیم. تمامی تچهیزات مورد استفاده در پروژه های فیبر نوری به صورت تخصصی از طریق این مجموعه ارائه می شود.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام