عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فیبر نوری چند core سینگل مود بهترین قیمت

فیبر نوری چند core سینگل مود بهترین قیمت

فیبر نوری چند core سینگل مود متناسب با محیط های مختلف که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرد، به صورت خاکی، کانالی و هوایی تولید شده و این کابل ها با بهترین قیمت فروش در بزرگترین نمایندگی فروش تخصصی فیبر نوری ایرانی و خارجی در آراد کابل به فروش می رسد.

فیبر های نوری بسته به تعداد تار های نوری استفاده شده در آنها که از ۲ core تا ۱۴۴ core است به صورت فیبر های نوری :

  • سینگل مود single mode
  • مالتی مود multi mode
  • NZ

تولید شده و به بازار عرضه می شود. این فیبر های نوری توسط برند های مختلف ایرانی و خارجی تولید شده و به بازار ارائه می شود که در این راستا برند های ایرانی که مورد تایید شرکت ملی مخابرات ایران می باشندف می توانند بهترین گزینه برای مشتریان این محصولات به شمار روند.

انواع فیبر نوری چند core سینگل مود

فیبر های نوری سینگل مود علاوه بر اینکه تعداد تار های نوری استفاده شده در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، در انواع مختلف به صورت های :

تولید می شوند که قیمت انواع مختلف این کابل ها با یکدیگر متفاوت است. به دلیل نوسانات بسیار زیاد ارزی در ایران و وارداتی بودن تار های نوری استفاده شده در ساختمان انواع فیبر های نوری، قیمت این محصولات مدام با تغییراتی همراه است.

اما به دلیل نوسانات قیمت، مجموعه آراد کابل برای رفاه حال مشتریان خود، اقدام به قرار دادن راه های ارتباطی متعدد برای آگاهی از قیمت انواع کابل های فیبر نوری به صورت به روز، قرار داده است که مشتریان می توانند از طریق راه های متنوع منوی تماس با ما، اطلاعات مورد نیاز خود را استعلام  نمایند.

بهترین برند فیبر نوری چند core در بازار ایران

اگر به دنبال آگاهی از بهترین برند تولید کننده فیبر نوری در ایران می باشید، برند فیبر نوری شهید قندی یزد به دلیل استفاده گسترده در پروژه های مخابراتی و تاییدیه های لازمی که این برند از مخابرات اخذ کرده است، می تواند بهترین گزینه برای مشتریان به شمار رود. در عین حال برند های :

  • فیبر نوری تهران سیمین فر
  • فیبر نوری رفسنجان 

گزینه های دیگری می باشند که می توانند با قیمت مناسب تر در اختیار مشتریان قرار گیرند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام