مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فیبر نوری شرکت مخابرات عرضه مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

فیبر نوری شرکت مخابرات ایران در انواع مالتی مودفیبر نوری شرکت مخابرات ایران در انواع NZمشاوره به پروژه های مخابراتی سراسر کشور

فیبر نوری شرکت مخابرات ایران به صورت مستقیم از طریق آراد کابل به پروژه های سراسر کشور عرضه می شود. این کابل ها درانواع سینگل مود، مالتی مود و nz در این مرکز فروش به مشتریان ارائه می شود. فیبر های نوری مورد استفاده در پروژه های شرکت مخابرات ایران می بایست دارای تاییدیه های لازم باشد تا مجوز استفاده در پروژه های مختلف را اخذ نماید.

اما اینکه کدام فیبر های نوری در پروژه های فیبر نوری شرکت مخابرات ایران مورد استفاده می باشند، سوالی می باشد که بسیاری از مشتریان ما که قصد ورود به این حوزه را دارند از کارشناسان این مجموعه می پرسند.

فیبر نوری سینگل مود که غالبا دارای تاری های نوری نوری نازک می باشند و در حدود ۹ میکرون قطر هر تار نوری در این کابل ها می باشد، برای انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل های نوری در انواع فیبر نوری ۱۲ کر ، فیبر نوری ۲۴ core و فیبر نوری ۴۸ کور در پروژه های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرند.

فیبر نوری شرکت مخابرات

فیبر نوری شرکت مخابرات ایران در انواع مالتی مود

در برخز از پروژه های شرکت ملی مخابرات ایران و پروژه های شبکه لازم است از کابل های فیبر نوری مالتی مود استفاده نمود که این کابل ها در مقایسه با فیبر نوری سینگل مود قیمت بالاتری داشته و تار های نوری این کابل ها در انواع ۵۰ و ۶۲٫۵ میکرون تولید می شوند.  این کابل های فیبر نوری برای انتقال اطلاعات در مسافت های کوتاه استفاده می شود و به همین دلیل لازم است در انتخاب این کابل برای پروژه های خود بر حسب نیاز دقت لازم مبذول شود.

فیبر نوری شرکت مخابرات مالتی مود

فیبر نوری شرکت مخابرات ایران در انواع NZ

انتقال اطلاعات با فیبر های نوری نسبت به کابل های مسی با سرعت بیشتری انجام شده و قیمت این کابل ها در مقایسه با کابل های مسی بسیار مناسب است. اما در انتقال اطلاعات به وسیله کابل های فیبر نوری همواره مقداری تضعیف در مسر شورت می گیرد که در برخی پروژه ها می بایست ای تضعیف در کمترین حالت ممکن باشد. در این شرایط از فیبر های نوری nz در پروژه های مخابراتی استفاده می شود تا جایگزین کابل های سینگل مود شود.

فیبر نوری شرکت مخابرات nz

مشاوره به پروژه های مخابراتی سراسر کشور

آراد کابل دارای یک تیم تخصصی در زمینه اجرای پروژه های مختلف می باشد که آمادگی ارائه مشاوره های لازم را به پروژه های سراسر کشور دارد. از این رو در صورت نیاز به دریافت مشاوره های رایگان از این مجموعه می توانید با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید