عرضه فیبر نوری
دوشنبه , بهمن ۷ ۱۳۹۸
خانه / کابل / دفتر فروش کابل شهید قندی نمایندگی انحصاری

دفتر فروش کابل شهید قندی نمایندگی انحصاری

دفتر فروش کابل شهید قندی یزد به عنوان نمایندگی انحصاری این برند در سراسر ایران، انواع فیبر نوری، کابل شبکه، کابل مخابراتی مسی زمینی، هوایی و ژله فیلد خاکی و کانالی را به صورت تخصصی به پروژه های مخابراتی عرضه می نماید.

کابل شهید قندی یزد به عنوان اصلی ترین گزینه برای پروژه های مخابراتی و شبکه در سراسر ایران، همواره مورد توجه کارشناسان فنی پروژه ها بوده است. این برند با هدف تامین نیاز های پروژه های مخابراتی در ایران در سالیان دور فعالیت خود را آغاز نموده است و در این راستا توانسته است رسالت خود را تا حد زیادی انجام دهد. محصولات متنوع این برند که در دفتر فروش کابل شهید قندی قابل عرضه است، به شرح زیر است.

دفتر فروش کابل شهید قندی یزد

کابل فیبر نوری شهید قندی در انواع مختلف

فیبر نوری شهید قندی یزد در انواع SM یا سینگل مود، MM یا مالتی مود و NZ برای کاربرد های مختلف به صورت :

تولید و قابل استفاده در بخش های مختلف پروژه های مخابراتی می باشد. دفتر فروش فیبر نوری شهید قندی یزد توانسته است این کابل ها را به صورت موجود در انبار به پروژه ها عرضه نماید تا مهمترین دغدغه مدیران پروژه ها که اهمیت زمانی است، را مرتفع نماید.

دفتر فروش کابل شهید قندی

کابل مخابراتی یا کابل تلفن در دفتر فروش کابل شهید قندی

علاوه بر فیبر های نوری که جایگزین مناسبی برای کابل های مسی در سالیان اخیر بوده است، کابل های مخابراتی یا تلفن مسی شهید قندی از گرینه های دیگر این برند می باشد که تولید شده و به صورت استاندارد و دارای تاییدیه شرکت ملی مخابرات به پروژ ها ارائه می شود. این کابل ها با مشخصه های :

تولید می شوند که پاسخگوی نیاز تمامی پروژه ها ی سراسر ایران است.

دفتر فروش کابل شهید قندی یزد

کابل شبکه و انواع مختلف آن در دفتر فروش کابل شهید قندی

کابل شبکه یکی دیگر از محصولات شهید قندی یزد می باشد که این کابل ها در پروژه های شبکه به واسطه اینکه تست فلوک را داراست از کابل های مورد تایید کارشناسان فنی پروژه های مختلف می باشد. انواع کابل شبکه شهید قندی یزد در نمونه های :

قابل ارائه به مشتریان این محصولات  می باشد.

با توجه به اینکه استفاده از کابل های ایرانی در بسیاری از پروژه ها الزامی می باشد لذا این مجموعه آمادگی تامین انواع کابل شبکه شهید قندی را به عنوان بهترین کابل شبکه ایرانی برای پروژه های مختلف را داراست.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل برق دماوند

کابل برق دماوند فروش مستقیم کارخانه

کابل برق دماوند با بالاترین تخفیف در انواع افشان، مفتولی، شیلد دار و سیلیکونی به مشتریان در سراسر ایران ارائه می شود. این کابل ها به صورت عمده و خرده قابل ارائه به مشتریان است. کابل دماوند استاندارد و دارای تاییدیه توانیر است.

کانال تلگرام