عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / بهترین فیبر نوری ایرانی قیمت

بهترین فیبر نوری ایرانی قیمت

بهترین فیبر نوری ایرانی در پروژه های مخابراتی ایران و حتی کشور های همسایه مورد استفاده قرار می گیرد که قیمت این کابل های نوری به صورت به روز و با نرخ نمایندگی و پایین ترین قیمت موجود در بازار به مشتریان ارائه می شود. آراد کابل بزرگترین مرکز فروش فیبر نوری مخابراتی در ایران است.

بهترین فیبر نوری ایرانی در انواع سینگل مود sm، مالتی مود mm و nz تولید شده و به صورت خاکی، کانالی و هوایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

  • بهترین فیبر نوری ایرانی در انواع خاکی obuc می تواند به صورت دفنی در پروژه های مختلف استفاده شود. این کابل ها در انواع سینگل مود، مالتی مود و nz تولید می شود.
  • بهترین فیبر نوری ایرانی در انواع کانالی ocuc می تواند در کانال های کابل ها استفاده شده و در انواع مختلف با تار های نوری sm، mm و nz در خط تولید این کارخانه قرار دارد.
  • فیبر نوری هوایی adss و ossc از دیگر محصولات این برند ها می باشد که به صورت outdoor و هوایی و نصب بر روی تیر ها در پروژه ها قابل استفاده است.

تولید این کابل های نوری توسط شهید قندی یزد توانسته است نیاز های داخلی کشور را تا حد اعلایی برطرف نماید.

بهترین فیبر نوری ایرانی

قیمت بهترین فیبر نوری ایرانی به صورت به روز

آراد کابل به عنوان مرکز فروش بهترین فیبر نوری ایرانی در عرضه محصولات این برند به صورت به روز قیمت ها را به مشتریان خود اعلام می دارد. ارائه بهترین قیمت در بازار ضمانت این مجموعه به مشتریان خود می باشد که در صورت نیاز مشتریان می توانند با ارائه فاکتورمعتبر کل هزینه های خود را بازپس گیرند.

ارائه مشاوره های لازم در خصوص انتخاب فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری مورد نیاز پروژه ها از طریق واحد فنی این مجموعه می تواند انجام شود و اجرای پروژه های مخابراتی در سراسر کشور توسط تیم فنی این مجموعه قابل انجام است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام